PE-T3000W AC Converter
Product Detail Popular Electronics
NULL
AED 590.00 +VAT
  • SKU: PE-T3000W
  • Manufacturer: Popular Electronics
  • Stock: Stock check required
  • Warranty: Contact us for more details
  • Category: Power Supply
Qty
Stock confirmation required. We will verify availability and confirm before processing.
*Returns policy depends on product category and condition.
Genuine supplier support
We focus on electronics, tools, test equipment, parts, accessories, and practical product guidance.
Quotation / PI ready
Delivery coordination
Service-minded team
AC CONVERTER 115 TO 230V, 60Hz-50Hz, MAX 3000W